Advertising
Advertising
Secția de Terapie intensivă de la Marius Nasta, ocupată 100%. Activitatea instituției pe zona COVID, triplată

Secția de Terapie intensivă de la Marius Nasta, ocupată 100%. Activitatea instituției pe zona COVID, triplată
Scris de Dana Bărăgan Publicat: 5 aug. 2020, 12:25
Managerul Institutului Marius Nasta din Capitală, doctorul Beatrice Mahler, atrage atenția că în unitatea medicală nu mai sunt locuri libere pentru tratarea pacienților cu coronavirus.
Citește și
- 20:17Schimbare majoră în Centrul Vechi. Ridicarea gunoiului se face doar dimineața. Ce pățesc comercianții fără saci cu cod QR
- 19:55Iranul îl înmormântează pe Ali Khamenei după 4 luni: Funeralii uriașe cu peste 20 de milioane de oameni
- 19:42Război total în PNL. Hubert Thuma:„Bolojan, omul care a trăit din sinecuri, îmi cere să plec din PNL!”
- 19:32Cutremur în zona seismică Vrancea, în această după-amiază. Ce magnitudine a avut seismul
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























