Advertising
Advertising
Se extinde focarul din cadrul Prefecturii Sibiu: încă șapte angajați, testați pozitiv

Se extinde focarul din cadrul Prefecturii Sibiu: încă șapte angajați, testați pozitiv
Scris de Dana Bărăgan Publicat: 5 nov. 2020, 11:40
Un nou focar de coronavirus a apărut la Prefectura Sibiu, după ce șapte angajați ai instituției au fost testați pozitiv COVID-19. Din primele informații, se pare că trei dintre ei lucrau la Serviciul Pașapoarte. Nunărul total al persoanelor pozitive din cadrul instituției a ajuns, astfel, la nouă. Astăzi, în întreaga instituție se va face dezinfecția.
Citește și
- 18:53Negocieri eșuate pentru noul Guvern: PSD respinge oficial rotativa propusă de USR
- 18:27Verdict de la Bruxelles: România nu îndeplinește criteriile pentru trecerea la moneda euro
- 18:00Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:51Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























