Advertising
Advertising
Mesajul transmis de medicii care l-au tratat pe marele actor Alexandru Arșinel

Alexandru Arșinel
Scris deRealitatea.NET
Publicat29 sept. 2022, 20:28
Actualizat29 sept. 2022, 20:46
Medicii de la Spitalul Universitar de Urgență București au transmis un mesaj după moartea marelui actor Alexandru Arșinel.
Citește și
- 10:36Programul de guvernare al Guvernului Adrian Veștea: Care sunt marile priorități ale noului Executiv
- 10:13Condițiile AUR pentru Guvernul Veștea. Petrișor Peiu: „Nu vom vota niciodată un executiv din care nu facem parte. Singura soluție: anticipatele”
- 10:06Loto 6/49: Report de peste 6,2 milioane de euro. Fond de câștiguri majorat la Joker
- 09:34Anvelopările clădirilor vechi țin în viață piața de construcții din România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























