Actual· 1 min citire

Sportivii se duc la jocurile olimpice nu doar pentru medalii, ci si pentru...SEX

Sportivii se duc la jocurile olimpice nu doar pentru medalii, ci si pentru...SEX

Sportivii se duc la jocurile olimpice nu doar pentru medalii, ci si pentru...SEX

Publicat10 feb. 2018, 13:33
Actualizat10 feb. 2018, 14:23

Sportivii calificați la Jocurile Olimpice de Iarnă 2018 din Coreea de Sud s-au antrenat din greu multe luni înainte de competiție, însă se pare că au nevoie de și de fior romantic întrucât își caută parteneri anunță o pagină de Instagram.

Zeci de sportivi de top, schiori, skateri și snowborderi au ieșit la vânătoare, făcându-și profiluri pe @tinderpyeongchang, o aplicație de întâlniri foarte populară.

Sunt două locații care vor găzdui atleții timp de 18 zile, cât durează competiția: marea majoritate, aproximativ 3.500 de sportivi, vor fi găzduiți la Alpensia, iar 2.700 la Gangneung.

Așadar, totul pare favorabil relațiilor amoroase în complexul olimpic, scrie Daily Mail care oferă și o selecție de fotografii.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual