Actual· 1 min citire

Izolare totală într-o primărie din județul Arad, după ce viceprimarul a fost diagnosticat cu coronavirus

Izolare totală într-o primărie din județul Arad, după ce viceprimarul a fost diagnosticat cu coronavirus

Izolare totală într-o primărie din județul Arad, după ce viceprimarul a fost diagnosticat cu coronavirus

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 18 iul. 2020, 11:16

Activitatea primăriei din Seleuș a fost suspendată, după ce viceprimarul și o doctoriță din localitatea au fost diagnosticați cu coronavirus.

Anunțul a fost făcut chiar de edilul localității. Totușți, urgențele vor fi rezolvate, în ceea ce privește eliberarea unor acte absolut necesare.

Citiți continuarea pe realitateadearad.net

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual