Advertising
Advertising
Focar de coronavirus în rândul autorităților din Vrancea

Focar de coronavirus în rândul autorităților din Vrancea
Scris de Realitatea.NET Publicat: 29 iul. 2020, 08:26
Focar de coronavirus în rândul autorităților din Vrancea. Un angajat al Prefecturii Vrancea și șefa Sistemului de Gospodărire a Apelor (SGA) au fost depistați pozitiv. Cei doi s-au autoizolat acasă, informează Realitatea PLUS.
Citește și
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 16:41Vreme extremă: Alerte meteo de furtuni și vijelii. Vezi harta județelor afectate
- 16:32Negocieri la Cotroceni: Nicușor Dan testează terenul pentru un guvern minoritar după eșecul Cabinetului Veștea
- 16:18Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























