Actual· 1 min citire

Ce au făcut doi români pentru 5 euro în Italia! Este incredibil

Ce au făcut doi români pentru 5 euro în Italia! Este incredibil

Ce au făcut doi români pentru 5 euro în Italia! Este incredibil

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 14 sept. 2017, 20:20

O tânără în vârstă de 21 de ani a fost snopită în bătaie de doi infractori români.

Potrivit Gazeta Românească, cei doi români, cu vârste între 19 și 23 de ani, au vătut-o pe victimă, i-au rupt oasele faciale, până când fata a căzut la pământ.

Ulterior, cei doi i-au luat poșeta și au fugit de la fața locului, însă... surpriză! Tânăra avea doar telefonul mobil și suma de 5 euro în geantă.

Carabinierii l-au prins în mai puțin de 24 de ore pe cei doi români. Eu au fost arestați cu acuzația de tâlhărie și vătămare corporală gravă în complicitate.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual