Advertising
Advertising
Călin Georgescu, nou mesaj de forță și demnitate, după atacurile lansate de televiziunea fugarului Ghiță: "Adevărul așteaptă, dar nu întârzie"

Călin Goergescu a demontat rapid manipularile lansate de Ghită TV
Scris deRealitatea.NET
Publicat17 mar. 2026, 15:22
Actualizat17 mar. 2026, 15:29
Călin Georgescu revine cu un mesaj ferm, după ce a fost vizat de atacuri în spațiul public, orchestrare de fugarul Sebastian Ghiță și executate de oamenii lui de la România TV. După ce Ghiță a încercat să-i saboteze prezența în emisiunea realizată duminică de Anca Alexandrescu. Georgescu afirmă că presiunile nu îl vor opri să spună adevărul.
Citește și
- 16:41Turiștii au avut parte de un șoc în Clișura Dunării. Două mașini au fost vandalizate în parcarea unei pensiuni
- 15:41Fraudă de 1,3 milioane de lei la o agenție de turism. Administratorul a virat banii în conturile apropiaților
- 20:13Tragedie pe DN 67: Un bărbat de 33 de ani a murit într-un accident cu un TIR, în Vâlcea
- 17:52Apele Române amâna până joi dimineață scufundarea barjelor pe Dunăre pentru a evita riscurile. „Dacă există un minim risc, operațiunea se va anula”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























