Advertising
Advertising
Activitatea la Spitalul de Boli Infecțioase Constanța a fost reluată parțial

Activitatea la Spitalul de Boli Infecțioase Constanța a fost reluată parțial
Scris de Realitatea.NET Publicat: 17 mai 2022, 09:25
Spitalul de Boli Infecțioase Constanța își reia parțial activitatea la aproape opt luni de la incendiul din secția ATI în care au murit 7 persoane. Anunțul a fost făcut de managerul unității sanitare, Claudia Cambrea, care spune că demisolul clădirii principale va fi primul care va deveni funcțional, iar acest lucru se va întâmpla chiar de săptămâna aceasta, scrie realitateadeconstanta.net.
Citește și
- 15:27Bărbat urmărit internațional, prins în București. Avea de executat peste 18 ani de închisoare
- 13:41Cristi a murit în Italia. Tânărul tătic și-a salvat fratele de la înec cu prețul vieții sale
- 19:21Imagini șocante: mașină cuprinsă de flăcări după un accident
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























