STEAUA-DINAMO 5-2. Bijuterii marca Latovlevici și Varela

<p>DINAMO-STEAUA. LOVITURA teribilă primită de DINAMO</p>

STEAUA-DINAMO LIVE. Semifinala Cupei României STEAUA-DINAMO a adus aproape 50.000 de oameni pe Național Arena. Roș-albaștrii au dat recital în prima repriză. Showul a continuat și în partea secundă.

STEAUA-DINAMO LIVE. GOL. Keșeru face 5-2. Scor final. Returul este peste trei săptămâni.

GOOL. min. 53. Valentin Lazăr marchează pentru DINAMO. 4-2 Steaua-Dinamo.

GOOL. min. 45. Contraatac a Stelei, pasă Adi Popa, gol CRISTI TĂNASE

GOOOL! min. 44. Șut Chipciu din 18 metri, Bălgrădean e fără replică. 3-1 pentru STEAUA

GOOL. min 39. Varela o readuce pe STEAUA în avantaj.

GOOOL. min. 32. Dorin Rotariu egalează pentru Dinamo, după o gafă uriașă a apărării steliste

GOOL. min. 22. CAPODOPERĂ de gol. Latovlevici primește o pasă în marginea în careului, șutează în diagonală și îl lobează pe Bălgrădean.

Ocazie uriașă pentru Steaua. Sînmărtean driblează tot, iar capul lui Stanciu se duce în bară.

min. 15, Stanciu trage puțin pe lângă poarta lui Bălgrădean.

STEAUA-DINAMO LIVE. Meci întrerupt după doar minute de joc din cauza unor petarde aruncate în careul lui Dinamo.

STEAUA-DINAMO LIVE. Echipele de start la meciul Steaua - Dinamo, din prima manşă a semifinalelor Cupei României - Timişoreana, care se dispută de la ora 20.30, pe Arena Naţională din Bucureşti:

Steaua Bucureşti: Tătăruşanu - Varela, Szukala, Gardoş, Latovlevici - Pintilii, Sânmărtean - Ad. Popa, Stanciu, Tănase - Chipciu. Antrenor: Laurenţiu Reghecampf.

Dinamo Bucureşti: Bălgrădean - L. Rus, D. Grigore, Durimel, Grecu - Bărboianu, Elton, Boubacar - V. Lazăr, Ţucudean, D. Rotariu. Antrenor: Flavius Stoican.