Scris deRealitatea.NET
Publicat12 ian. 2020, 18:15
Actualizat12 ian. 2020, 18:33
Un tânăr în vârstă de 22 de ani, din localitatea Calopăr, județul Dolj, a ajuns la spital, duminică, după ce a fost implicat într-un accident feroviar, el fiind vinovat că nu s-a asigurat la trecerea la nivel cu cale ferată.
Citește și
- 14:23Scandal la Spitalul Județean din Oradea, după moartea unui pacient: patru persoane au fost duse la Poliție, iar un medic ar fi fost amenințat - VIDEO
- 13:33Traficant de droguri urmărit internațional, săltat de mascați din piscină la Bistrița - VIDEO
- 12:34Femeie de 77 de ani, moartă după ce a căzut de la etajul unui bloc din Iași
- 12:28Directorul OJFIR Constanța, reținut pentru cumpărare de influență. Ar fi dat 110.000 de euro unui procuror
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News



























