Teo Trandafir, mama unei fetiţe: "Dă Doamne’ să mai am şase ani!"

Teo Trandafir, mama unei fetiţe: "Dă Doamne’ să mai am şase ani!"
Realizatoarea TV Teo Trandafir spune într-un interviu acordat MEDIAFAX că româncele sunt cosmopolite şi mai aproape de valorile vestice, precizând însă că nicio femeie nu se simte cu adevărat împlinită.
"Sunt mamă singură a unui copil foarte mişto. Şi la mine miza e uriaşă. Eu trebuie neapărat să mai trăiesc şase ani, chestie la care nu toată lumea se gândeşte. La mine este obligatoriu să trăiesc şase ani de acum încolo. Obligatoriu. Să mai trebuiască să trăieşti şase ani este destul de complicat. Oamenii se gândesc în general: "Am tot timpul din lume". Eu mă gândesc: "Dă Doamne’ să mai am şase ani!".
Întrebată dacă crede că disperarea este un sentiment al tuturor femeilor din România?
"Pe mine m-aţi întrebat cum sunt eu, eu ştiu că disperarea în fund mă-npunge, eu tot fug, da’ ea m-ajunge. Şi atunci, trăiesc guvernată de acest sentiment de foarte mulţi ani, m-am obişnuit cu el ca măgarul cu scânteia şi nici nu ştiu dacă mi-ar trece disperarea, dacă nu m-aş decoagula cumva.", a spus Teo.
Materialul complet pe Mediafax.ro.
Citește și:
- 23:55 - Caz viral: o femeie susține că este extraterestru. Cum ar fi ajuns pe pământ?
- 21:50 - Scandal într-un hotel din Marea Britanie: două tinere de 19 ani, interzise în baruri, cluburi și hoteluri
- 16:49 - Sute de oameni s-au așezat la coadă pentru mici. Cât costă un astfel de preparat?
- 16:23 - Test IQ pentru pasionații de matematică: cum se rezolvă ecuația?
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














