Steaua - Villareal. Echipa lui Reghecampf a reuşit egalarea în minutul 20

Steaua - Villareal. Echipa Steaua Bucureşti a terminat la egalitate, joi, pe teren propriu, scor 1-1 (1-1), cu formaţia spaniolă Villarreal, în etapa a doua a grupei L a Ligii Europa.

Steaua - Villareal. Update: Echipa Steaua Bucureşti a reuşit egalarea în meciul cu Villarreal, scor 1-1, prin reuşita lui Muniru din minutul 20.

Echipa Villarreal conduce formaţia Steaua Bucureşti cu scorul de 1-0 prin golul marcat de Santos Borre, în minutul 9.

În tribune se află aproximativ 13.000 de spectatori.

Tamaş va fi folosit pe postul de fundaş dreapta în duelul cu Villarreal.

Nita - Tamas, Moke, Alin Tosca (cpt), Momcilovic - Bourceanu, Sulley Muniru - Adrian Popa, Boldrin, De Amorim - Golubovic.

Rezerve: Stancioiu - Mitrea, Tudorie, Fl. Tanase, Jakolis, Achim, Ovidiu Popescu.

Antrenor: Laurențiu Reghecampf

Villarreal: Fernandez - Rukavina, Bonera, V. Ruiz, J. Angel - Jonathan, N’Diaye, R. Soriano, Cherysev - Borre, Bakambu

Antrenor: Fran Escriba.