FRANŢA - ROMÂNIA. Reacţia lui Adrian Mutu după meciul care a deschis EURO 2016

<p>Adrian Mutu</p>

EURO 2016. FRANŢA - ROMÂNIA. Fostul fotbalist Adrian Mutu a reacţionat după meciul FRANŢA - ROMÂNIA, din deschiderea EURO 2016.

EURO 2016. Adrian Mutu, care și-a anunțat încheierea carierei de fotbalist luna trecută, a postat pe contul personal de Facebook un mesaj de încurajare pentru naţionala României.

"Bravo, România!!! Păcat!!! Am pierdut, dar ieșim cu capul sus din acest meci...", a scris el pe reţeaua de socializare, la scurt timp după încheierea partidei FRANŢA - ROMÂNIA.

EURO 2016. Franţa - România 2-1. GHINION pe final de meci. Start curajos de turneu pentru România

FRANȚA ROMANIA. Presa internațională, după debutul EURO 2016: Subestimezi România pe riscul tău

EURO 2016. Echipa naţională de fotbal a Franţei a câştigat, vineri, 10 iunie, meciul cu reprezentativa României, în deschiderea Campionatului European din Franţa, scor 2-1, în grupa A.

FRANŢA - ROMÂNIA. Olivier Giroud a deschis scorul în minutul 57, Bogdan Stancu a egalat din penalty în minutul 65, iar Payet a marcat în minutul 89.

FRANȚA ROMÂNIA. Acuzația lui Tătărușanu, la final de meci, la EURO 2016

FRANȚA ROMÂNIA. Iordănescu, după înfrângerea din debutul EURO 2016: "E dureros și trist"