Coronavirus - România: 55241 de cazuri confirmate

Vezi mai multe detalii

Cu Ioana Cirstea si Ionut Grigore de luni pana vineri de la 07-10, si in weekend cu Raluca Ticmeanu de la 07-11

Wednesday, 05 August 2020, 10:00 Wednesday, 05 August 2020, 09:00 Wednesday, 05 August 2020, 08:00 Wednesday, 05 August 2020, 07:00 Tuesday, 04 August 2020, 09:00 Tuesday, 04 August 2020, 08:00 Tuesday, 04 August 2020, 07:00 Monday, 03 August 2020, 09:00 Monday, 03 August 2020, 08:00 Monday, 03 August 2020, 07:00 Friday, 31 July 2020, 09:00 Friday, 31 July 2020, 08:00 Friday, 31 July 2020, 07:00 Thursday, 30 July 2020, 09:00 Thursday, 30 July 2020, 08:00 Thursday, 30 July 2020, 07:00 Wednesday, 29 July 2020, 09:00 Wednesday, 29 July 2020, 08:00 Wednesday, 29 July 2020, 07:00 Tuesday, 28 July 2020, 09:00 Tuesday, 28 July 2020, 08:00 Tuesday, 28 July 2020, 07:00 Monday, 27 July 2020, 09:00 Monday, 27 July 2020, 08:00 Monday, 27 July 2020, 07:00 Friday, 24 July 2020, 09:00 Friday, 24 July 2020, 08:00 Friday, 24 July 2020, 07:00 Thursday, 23 July 2020, 09:00 Thursday, 23 July 2020, 08:00 Thursday, 23 July 2020, 07:00 Wednesday, 22 July 2020, 09:00 Wednesday, 22 July 2020, 08:00 Wednesday, 22 July 2020, 07:00 Tuesday, 21 July 2020, 09:00 Tuesday, 21 July 2020, 08:00 Tuesday, 21 July 2020, 07:00 Monday, 20 July 2020, 09:00 Monday, 20 July 2020, 08:00 Monday, 20 July 2020, 07:00 Friday, 17 July 2020, 09:00 Friday, 17 July 2020, 08:00 Friday, 17 July 2020, 07:00 Thursday, 16 July 2020, 09:00 Thursday, 16 July 2020, 08:00 Thursday, 16 July 2020, 07:00 Wednesday, 15 July 2020, 09:00 Wednesday, 15 July 2020, 08:00 Wednesday, 15 July 2020, 07:00 Tuesday, 14 July 2020, 09:00 Tuesday, 14 July 2020, 08:00 Tuesday, 14 July 2020, 07:00 Monday, 13 July 2020, 09:00 Monday, 13 July 2020, 08:00 Monday, 13 July 2020, 07:00 Friday, 10 July 2020, 09:00 Friday, 10 July 2020, 08:00 Friday, 10 July 2020, 07:00 Thursday, 09 July 2020, 09:00 Thursday, 09 July 2020, 08:00 Thursday, 09 July 2020, 07:00 Wednesday, 08 July 2020, 09:00 Wednesday, 08 July 2020, 08:00 Wednesday, 08 July 2020, 07:00 Tuesday, 07 July 2020, 09:00 Tuesday, 07 July 2020, 08:00 Tuesday, 07 July 2020, 07:00 Monday, 06 July 2020, 09:00 Monday, 06 July 2020, 08:00 Monday, 06 July 2020, 07:00 Friday, 03 July 2020, 09:00 Friday, 03 July 2020, 08:00 Friday, 03 July 2020, 07:00 Thursday, 02 July 2020, 09:00 Thursday, 02 July 2020, 08:00 Thursday, 02 July 2020, 07:00 Wednesday, 01 July 2020, 09:00 Wednesday, 01 July 2020, 08:00 Wednesday, 01 July 2020, 07:00 Tuesday, 30 June 2020, 09:00 Tuesday, 30 June 2020, 08:00 Tuesday, 30 June 2020, 07:00 Monday, 29 June 2020, 09:00 Monday, 29 June 2020, 08:00 Monday, 29 June 2020, 07:00 Friday, 26 June 2020, 09:00 Friday, 26 June 2020, 08:00 Friday, 26 June 2020, 07:00 Thursday, 25 June 2020, 09:00 Thursday, 25 June 2020, 08:00 Thursday, 25 June 2020, 07:00 Wednesday, 24 June 2020, 09:00 Wednesday, 24 June 2020, 08:00 Wednesday, 24 June 2020, 07:00 Tuesday, 23 June 2020, 09:00 Tuesday, 23 June 2020, 08:00 Tuesday, 23 June 2020, 07:00 Monday, 22 June 2020, 09:00 Monday, 22 June 2020, 08:00 Monday, 22 June 2020, 07:00