Coronavirus - România: 55241 de cazuri confirmate

Vezi mai multe detalii

Evenimentele de interes major apar brusc şi ţin prima pagină a mass media zile întregi.

Fie că sunt subiecte interne sau externe, jurnaliştii experimentaţi ai Realitatea TV le dezbate în ediţii speciale, împreună cu cei mai importanţi oameni ai momentului, cu cei mai buni specialişti, cu cei mai calificaţi comentatori ai vieţii politice, economice şi sociale.

Nu rata “Ediţiile Speciale” pentru a înţelege mai bine şi a afla mai multe despre ce se întâmplă la zi, în toate domeniile, de la sport până la religie, din realitatea internă sau internaţională.

Sunday, 02 August 2020, 17:00 Saturday, 01 August 2020, 13:00 Sunday, 26 July 2020, 17:00 Saturday, 25 July 2020, 13:00 Sunday, 19 July 2020, 17:00 Saturday, 18 July 2020, 13:00 Sunday, 12 July 2020, 17:00 Saturday, 11 July 2020, 13:00 Sunday, 05 July 2020, 17:00 Saturday, 04 July 2020, 13:00 Sunday, 28 June 2020, 17:00 Saturday, 27 June 2020, 13:00 Sunday, 21 June 2020, 17:00 Saturday, 20 June 2020, 13:00 Sunday, 14 June 2020, 17:00 Saturday, 13 June 2020, 13:00 Sunday, 07 June 2020, 17:00 Saturday, 06 June 2020, 13:00 Sunday, 31 May 2020, 17:00 Saturday, 30 May 2020, 13:00 Thursday, 28 May 2020, 17:00 Wednesday, 27 May 2020, 17:00 Sunday, 24 May 2020, 17:00 Saturday, 23 May 2020, 13:00 Thursday, 21 May 2020, 17:00 Wednesday, 20 May 2020, 17:00 Sunday, 17 May 2020, 17:00 Saturday, 16 May 2020, 13:00 Thursday, 14 May 2020, 17:00 Wednesday, 13 May 2020, 17:00 Sunday, 10 May 2020, 17:00 Saturday, 09 May 2020, 13:00 Thursday, 07 May 2020, 17:00 Wednesday, 06 May 2020, 17:00 Sunday, 03 May 2020, 17:00 Saturday, 02 May 2020, 13:00 Thursday, 30 April 2020, 17:00 Wednesday, 29 April 2020, 17:00 Tuesday, 28 April 2020, 17:00 Monday, 27 April 2020, 17:00 Sunday, 26 April 2020, 15:00 Sunday, 19 April 2020, 21:00 Saturday, 18 April 2020, 21:00 Saturday, 11 April 2020, 19:00 Saturday, 04 April 2020, 19:00 Sunday, 29 March 2020, 19:00 Saturday, 28 March 2020, 19:00 Sunday, 22 March 2020, 11:00 Saturday, 21 March 2020, 21:00 Saturday, 29 February 2020, 21:00 Friday, 28 February 2020, 21:00 Monday, 24 February 2020, 15:00 Monday, 24 February 2020, 14:00 Saturday, 22 February 2020, 21:00 Friday, 21 February 2020, 21:00 Friday, 21 February 2020, 18:30 Friday, 14 February 2020, 18:30 Friday, 07 February 2020, 18:30 Friday, 31 January 2020, 18:30 Sunday, 26 January 2020, 21:00 Friday, 24 January 2020, 18:30 Sunday, 19 January 2020, 21:00 Friday, 17 January 2020, 18:30 Sunday, 12 January 2020, 21:00 Saturday, 11 January 2020, 19:00 Friday, 10 January 2020, 18:30 Sunday, 05 January 2020, 21:00 Friday, 03 January 2020, 13:00 Friday, 03 January 2020, 11:00 Thursday, 02 January 2020, 13:00 Thursday, 02 January 2020, 11:00 Wednesday, 01 January 2020, 13:00 Wednesday, 01 January 2020, 11:00 Tuesday, 31 December 2019, 23:00 Sunday, 29 December 2019, 21:00 Friday, 27 December 2019, 13:00 Friday, 27 December 2019, 11:00 Thursday, 26 December 2019, 13:00 Thursday, 26 December 2019, 11:00 Wednesday, 25 December 2019, 13:00 Wednesday, 25 December 2019, 11:00 Tuesday, 24 December 2019, 23:00 Sunday, 22 December 2019, 21:00 Friday, 06 December 2019, 17:00 Friday, 06 December 2019, 15:00 Sunday, 01 December 2019, 21:00 Sunday, 01 December 2019, 18:30 Sunday, 01 December 2019, 16:00 Sunday, 01 December 2019, 13:00 Sunday, 01 December 2019, 11:00 Friday, 29 November 2019, 17:00 Friday, 29 November 2019, 15:00 Monday, 25 November 2019, 19:00 Monday, 25 November 2019, 18:30 Sunday, 24 November 2019, 18:00 Sunday, 24 November 2019, 17:00 Sunday, 24 November 2019, 12:00 Sunday, 24 November 2019, 11:00 Friday, 22 November 2019, 17:00 Friday, 22 November 2019, 15:00