O nouă reacție marca MM Stoica, după FCSB - CFR: "'Specialiștii' ar trebui să-mi prezinte scuze!"

Managerul sportiv al FCSB-ului, Mihai Stoica, a lansat o serie de mesaje pe contul său de Facebook prin care a criticat în termeni duri arbitrajul din partida cu CFR Cluj!

"Roș-albaștrii" au remizat aseară, scor 1-1, contra celor de la CFR Cluj și au ratat șansa de a reveni pe primul loc în ierarhie. Elevii lui Toni Petrea s-au văzut egalați în minutele de prelungire ale partidei, după ce reușise să treacă în avantaj încă din prima parte a duelului.

Imediat după finalul partidei, MM Stoica a postat mai multe mesaje cu trimitere pentru "specialiștii" care comentează în emisiunile tv despre prestațiile arbitrilor din meciurile FCSB-ului.

Intră pe realitateasportiva.net și vezi ultima postare a oficialului bucureștenilor de pe contul său de Facebook.