Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Politicienii români au demonstrat că sunt buni dansatori - VEZI VIDEO

Sunt buni de gură, se ceartă ca la uşa cortului în faţa camerelor de filmat, promit marea cu sarea şi, în principiu, îşi văd doar propriul interes. Vorbim despre politicienii români. Care au descoperit o nouă modalitate de a fi pe placul electoratului: dansul!

Foto: NewsIn
Foto: NewsIn

Tonul l-a dat nimeni altul decât preşedintele României. Traian Băsescu nu scapă nicio ocazie de a-şi arăta măiestria în ale dansului.

Exemplul său a fost urmat şi de alţii. Călin Popescu Tăriceanu a dansat pe ritmuri italieneşti, iar Adrian Năstase a impresionat audienţa cu un tango.

Şi Mircea Geoană ştie câţiva paşi. În schimb, liberalul Ludovic Orban demonstrează că este expert în ale dansului. Nici patronul Stelei, Gigi Becali, nu se lasă mai prejos.

Cât despre hora moldovenească, ce să mai spunem? Cu siguranţă nu e de lepădat, mai ales atunci când în joc intră Elena Udrea, ministrul Turismului.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro