Advertising
Advertising
PCM Covasna vrea miting pentru autonomie de 1 Decembrie, în Piaţa Mihai Viteazul din Sfântu Gheorghe

PCM Covasna vrea miting pentru autonomie de 1 Decembrie, în Piaţa Mihai Viteazul din Sfântu Gheorghe
Scris deRealitatea.NET
Publicat29 apr. 2014, 19:06
SursăMediafax
Preşedintele PCM Covasna, Kulcsar Terza Jozsef, a înregistrat o cerere la Primăria Sfântu Gheorghe în vederea rezervării Pieţei "Mihai Viteazul", locul desfăşurării manifestărilor principale dedicate Zilei Naţionale, pentru a organiza un miting de 1 Decembrie pentru autonomia Ţinutului Secuiesc.
Citește și
- 22:09Adrian Veștea cere votul de învestitură în Parlament: „Orice secundă fără guvern înseamnă dezastru pentru țară”
- 20:55Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 19:37Crin Antonescu: „Sper ca în seara asta să avem un guvern, oricât de tare s-ar isteriza unii!”
- 18:17Situație penibilă pentru Bolojan. Scaune goale când a vorbit
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























