Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

O farmacie din Beverly Hills a fost percheziţionată de anchetatori, în cadrul anchetei morţii lui Michael Jackson

O farmacie din Beverly Hills a fost percheziţionată de anchetatorii care se ocupă de cazul morţii lui Michael Jackson.

FOTO: RTV
FOTO: RTV

Aceştia au căutat informaţii privind medicamentele pe care megastarul le-ar fi putut obţine de la această farmacie şi pentru care ar fi avut nevoie de reţetă.

Farmacia în cauză a fost în proces cu Michael Jackson, care îi datora peste o sută de mii de dolari. Conflictul s-a încheiat, însă, cu o înţelegere amiabilă. Ancheta morţii starului se concentrează pe dependenţa sa de medicamente foarte puternice.

Medicul personal al lui Michael este personajul principal al investigaţiei şi a fost audiat de mai multe ori. Acesta este suspectat că i-ar fi administrat starului o doză letală dintr-un anestezic, înainte cu câteva ore ca Michael să moară. 

Acelaşi subiect pe REALITATEA.NET
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro