Advertising
Advertising
Un reportaj șocant al presei suedeze în inima Bucureștiului: "Un loc pentru morții vii"

Un reportaj șocant al presei suedeze în inima Bucureștiului: "Un loc pentru morții vii"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 1 dec. 2015, 14:17
"În România, persoanele excluse din societate „putrezesc" în ghetouri. Ziarista Magda Gad, reportera de la Expressen, a petrecut șapte săptămâni într-o mahala urbană. O alee a iadului din București de pe care unii pleacă ca să fure sau să cerșească în Suedia, la furat. Alții așteaptă să fie purtați de aici, în sicriu".
Citește și
- 19:13Droguri de mare risc, trimise în închisori prin scrisori. Doi traficanți, arestați, în Mureș
- 19:10S-a terminat întâlnirea de la Cotroceni, dar fără niciun rezultat. Partidele nu au ajuns la o înțelegere
- 18:27Te-ai plictisit de Mamaia și Dubai? Atunci poti să-ți faci vacanța în...spațiu!
- 17:31Întâlnirea „guvernului paralel” înainte de negocierile de la Cotroceni: Siegfried și prietenii
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























