Advertising
Advertising
Un nou caz şocant: bătrân dintr-un centru de asistenţă, adus la spital cu larve pe răni

Un nou caz şocant: bătrân dintr-un centru de asistenţă, adus la spital cu larve pe răni
Scris deRealitatea.NET
Publicat25 iul. 2016, 14:30
Actualizat25 iul. 2016, 16:48
Medicii de la Spitalul de Urgenţă Târgovişte au găsit larve pe rănile unui bătrân adus de la Centrul de Asistenţă medico-socială Bucşani, au declarat reprezentanţii unităţii sanitare, doctorii recomandând angajaţilor centrului o supraveghere mai atentă.
Citește și
- 16:51Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
- 16:24Alertă ANAF pentru românii cu venituri din afara țării: Ce trebuie să schimbi urgent în Declarația Unică
- 14:56Interviu EXCLUSIV Realitatea PLUS: Ana Maria Păcuraru, față în față cu ambasadorul SUA, Darryl Nirenberg
- 10:26Atacurile cibernetice cu inteligență artificială, la doar câteva luni distanță. Avertismentul dur al specialiștilor
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























