Advertising
Advertising
Un ministru suedez a demisionat după ce a condus sub influenţa alcoolului

Un ministru suedez a demisionat după ce a condus sub influenţa alcoolului
Scris de Realitatea.NET Publicat: 13 aug. 2016, 15:10
Aida Hadzialic, cel mai tânăr membru al Guvernului Suediei, a demisionat din funcţia de ministru al Educaţiei după ce a fost surprinsă de poliţie în timp ce conducea sub influenţa alcoolului, informează site-ul agenţiei Reuters, preluat de Mediafax.ro.
Citește și
- 11:49Ambasadorul României la Moscova, convocat de Rusia după închiderea consulatului rus
- 11:45Alertă de securitate în Republica Moldova. Un cetățean rus, reținut pentru activități suspecte
- 11:35Armata germană, asaltată de cereri de înrolare după relansarea serviciului militar
- 11:25Câștigătorul de 13 milioane de euro este căutat în Franța. Mai are doar câteva ore să-și revendice premiul
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























