Advertising
Advertising
Un bătrân a fost omorât de taurul din gospodăria lui

Un bătrân a fost omorât de taurul din gospodăria lui
Scris de Realitatea.NET Publicat: 24 aug. 2015, 07:37
Un bătrân din Dâmboviţa a murit dintr-un motiv mai puţin obişnuit. Bărbatul, în vârstă de 82 de ani, a fost atacat de taurul pe care îl creştea în gospodărie. Animalul a devenit agresiv şi şi-a ucis stăpânul cu coarnele.
Citește și
- 19:18Consilierii USR au idei trasnite: „În străinătate, ca turist, îmi place să merg şi în cimitire”
- 19:05Atac devastator în PNL: Rareș Bogdan îl desființează pe Ilie Bolojan după alianța cu PSD
- 17:34Fostul judecător CSM Toni Neacșu, despre dosarul primarului Ciucu: „Mandatul nu-i este afectat juridic în faza de urmărire penală, dar justiția se mișcă lent”
- 17:02Reacția MAE după decizia Rusiei de a închide Consulatul General al României la Sankt Petersburg
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























