Advertising
Advertising
UDREA ŞI PAVELESCU au semnat protocol de constituire a alianţei PMP-PNŢCD

UDREA ŞI PAVELESCU au semnat protocol de constituire a alianţei PMP-PNŢCD
Scris de Realitatea.NET Publicat: 30 aug. 2014, 13:56
Elena Udrea şi Aurelian Pavelescu au semnat, sâmbătă, un protocol de constituire a alianţei politice PMP-PNŢCD, pentru susţinerea candidaturii Elenei Udrea la Preşedinţie şi în perspectiva alegerilor parlamentare din 2016.
Citește și
- 23:39Elena Lasconi, despre scenariul alegerilor anticipate: ”AUR ar lua 70-80% din voturi”
- 22:35Domnic Fritz, după ce președintele a somat partidele să negocieze pentru un guvern minoritar:”Sunt în contact cu Ilie Bolojan şi Kelemen Hunor”
- 21:06PNL Ialomița s-a „reformat” cu oameni racolați de la alte partide. Cine este noul șef al liberalilor ialomițeni?
- 21:02Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























