Advertising
Advertising
Traian Băsescu şi Liviu Dragnea au plecat împreună de la recepţia de Ziua Naţională

Traian Băsescu şi Liviu Dragnea au plecat împreună de la recepţia de Ziua Naţională
Scris de Realitatea.NET Publicat: 1 dec. 2014, 20:38
Președintele Traian Băsescu și vicepremierul Liviu Dragnea au plecat împreuna de la recepţia organizată la Palatul Cotroceni, de Ziua Naţională, după ce s-au fotografiat și au purtat un scurt dialog, informează Mediafax.
Citește și
- 15:32Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
- 14:49Organizaţiei de Femei a PSD și-a ales președinta cu un vot covârșitor: 443 dintre cele 447 de delegate
- 13:46Lia Olguța Vasilescu, atac dur la Ilie Bolojan: „A mințit de fiecare dată. Este clar că nu vrea să plece de la Palatul Victoria”
- 13:24Bogdan Ivan, despre accidentul în care era cu copilul de 3 ani în mașină: „Efectiv nu l-am văzut. Eu am fost de vină”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























