Ultimele Stiri· 1 min citire

A dat foamea în hoţi. Tot mai multe furturi de mâncare la sate

A dat foamea în hoţi. Tot mai multe furturi de mâncare la sate

Publicat15 ian. 2014, 10:05
SursăZiarul de Iaşi

Politistii din Probota si Popricani au organizat ieri o actiune pentru prevenirea si combaterea faptelor antisociale si conducerea la sediul politiei, în vederea cercetarii si audierii, a persoanelor suspectate de comiterea unor infractiuni. Cu acesta ocazie, au fost condusi la cercetari J. Ilie, de 33 ani, J. Marian, de 18 ani si 3 minori, toti din localitatea Perieni, care sunt suspectati de comiterea a doua furturi, în dauna partii vatamate S.S., de 68 de ani, const&aci (...) Citește mai departe...

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Ultimele Stiri