Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Steaua, părăsită de fani în faţa ninsorii

Steaua a terminat înzăpezită şi fără suporteri campania de toamnă în Europa League: la partida de joi seară s-a înregistrat cea mai slabă asistenţă din istoria echipei.

Stadionul Steaua, din nou troienit
Stadionul Steaua, din nou troienit / FOTO: stelistayo

Roş-albaştrii au terminat la egalitate meciul cu Twente fără suporteri în tribune: ninsoarea si gerul, dar şi prestaţia dezamăgitoare din Europa a făcut ca în Ghencea să fie înregistrat, joi seară, tristul record al celei mai slabe asistenţe din istoria clubului.

În tribunele troienite s-au aflat o mână de oameni, în total 353 de suporteri. Cea mai slabă prezenţă la meciul de ieri s-a înregistrat la tribuna a 2-a: doar 12 suporteri au achiziţionat bilete la meci. Cel mai populat sector a fost cel al tribunei 2: 135 de fani ai Stelei şi-au încurajat favoriţii care au încheiat campania 2009-2010 fără o victorie.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro