Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Sorin Oprescu, primarul general al capitalei, a vrut să se asigure că se face tot posibilul pentru stingerea incendiului

Sorin Oprescu, primarul general capitalei, s-a dus la locul incendiului din strada Armenească, pentru a vedea dacă situaţia este sub control.

Foto: http://www.presaonline.com/upload/tidings/large/EXCLUSIV_GNDUL_Sorin_Oprescu_Nu__1.jpg
Foto: http://www.presaonline.com/upload/tidings/large/EXCLUSIV_GNDUL_Sorin_Oprescu_Nu__1.jpg

Acesta a spus că va da declaraţii după ce se vor stabili clar cauzele incendiului.

Şi premierul Emil Boc s-a deplasat în strada Armenească declarând că s-a intervenit prompt pentru stingerea focului. Acesta a mai precizat că a văzut imaginile la televizor şi că a fost îngrijorat pentru oamenii care ar mai fi rămas în clădire.

 

Citeşte şi O clădire de birouri din zona Armenească a luat foc. VEZI VIDEO


 

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro