Şoferiţe de coşmar şi snowboarderi sinucigaşi, în episodul-pilot "Funny pe NET"
20 feb 2009, 19:06 |
Actualizat Vineri, 20 Februarie 2009 23:27
REALITATEA.NET
Realitatea.NET a lansat prima sa producţie web tv, emisiunea "Funny pe NET", prezentată de Roxana Nasta. În episodul-pilot o revezi pe barmaniţa cu muşchi din Suceava, îl cunoşti pe suedezul care cântă "Dragostea din tei" şi pe shaolinul cu degete de fier.
Realitatea.NET a lansat prima sa producţie web tv, emisiunea "Funny pe NET", prezentată de Roxana Nasta
"Funny pe NET" are mai multe rubrici: "Cei mai cei", "Clipul săptămânii" ori "Trick-shot", în care îţi vom oferi performanţe sportive greu de egalat.
Vezi aici episodul-pilot şi spune-ne cum să facem emisiunea mai atractivă şi mai amuzantă. Poţi face asta postând comentarii sau trimiţându-ne un e-mail la adresa penet@realitatea.net.
Şi tu eşti invitat să participi la realizarea "Funny pe NET". Dacă ai fost martorul unor momente amuzante pe care le-ai imortalizat pe camera video sau pe telefonul mobil, trimite-ne filmuleţele la adresa penet@realitatea.net.
Cele mai interesante vor fi difuzate în emisiune şi vor fi premiate!
Daca ti-a placut articolul, urmareste REALITATEA.NET pe FACEBOOK!

Lovitură pentru furnizorii de gaz: Statul poate fixa preţurile şi după liberalizare
1 EUR= 4.3533 RON 















Feedback

