Şmecher de Pipera: Un şofer a condus pe contrasens pentru că era grăbit
31 mar 2009, 06:20 |
Actualizat Marţi, 31 Martie 2009 10:40
Realitatea TV
Nerespectarea regulilor de circulaţie a devenit o obişnuinţă pentru şoferii din România. Un astfel de exemplu a filmat un telespectator din Bucureşti.
2009-03-31 06:28:24
Un şofer grăbit depăşeşte pe contrasens coloana aflată la semafor
închide
Un şofer grăbit depăşeşte pe contrasens coloana aflată la semafor, în zona Pipera. La apariţia altor autovehicule, trage maşina pe dreapta, după care îşi continuă liniştit drumul pe contrasens.
Dacă aţi fost martorul unui eveniment ieşit din comun, trimiteţi imagini pe adresa de e-mail martorocular@realitatea.net sau pe www.realitatea.net.
Imaginile vor fi difuzate în jurnalele Realitatea TV. Cele mai bune imagini - poze sau filmuleţe - vor fi premiate. Câştigătorul va primi un telefon mobil, iar povestea sa va fi publicată pe portalul REALITATEA.NET.
Daca ti-a placut articolul, urmareste REALITATEA.NET pe FACEBOOK!

Lovitură pentru furnizorii de gaz: Statul poate fixa preţurile şi după liberalizare
1 EUR= 4.3533 RON 






Elena Udrea apare într-un clip care...
Gropi adânci pe drumurile din România
Țurțuri uriași pe clădiri din Brăila
Automobilul cu soba cu lemne exista si circulă
Jurnal Realitatea Tv Cluj 16.02.2012 ora 20.15
Surprins în timp ce se uita în decolteul...








Feedback

