Advertising
Advertising
Seal, primele declaraţii de la naşterea fiicei
13 oct. 2009, 11:58
Actualizat: 13 oct. 2009, 12:44

Seal, primele declaraţii de la naşterea fiicei
Sursă: REALITATEA.NET
Heidi Klum a devenit pentru a patra oară mamă. Heidi şi soţul ei, Seal, i-au urat bun venit pe lume fetiţei lor, Lou Sulola Samuel.
"Este foarte greu să-ţi imaginezi că poţi iubi încă un copil la fel de mult ca pe cei pe care îi ai deja. Oricine are o familie, vă va spune asta. Unde vei putea găsi acea porţie în plus de iubire? Dacă îţi iubeşti deja copiii din toată inima cum poţi găsi şi mai multă inimă pentru încă unul? Răspunsul la această întrebare a venit sub forma celui de-al patrulea copil al nostru. Din momentul în care s-au uitat în ochii noştri, a fost dragoste neţărmurită la prima vedere".
Citeşte mai mult în TABU
Citește și:
- 07:54 - Accident grav pe DN1 în Bihor: o femeie a murit, iar trei persoane au fost rănite după ce un TIR a intrat pe contrasens
- 14:33 - Remediul natural folosit de generații pentru calmarea durerilor articulare. Cum se folosește pentru a da rezultate
- 13:40 - Metode naturale pentru a scăpa de pistrui și petele cauzate de soare. Remedii la îndemâna oricui
- 12:26 - Descoperire neașteptată după scăderea nivelului Lacului Herăstrău. Ce au găsit muncitorii pe fundul apei
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























