Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Saloanele de frumuseţe din ţară au fost pline ochi

Saloanele de înfrumuseţare au fost supraaglomerate de sărbători. Cele mai multe doamne nu au vrut să lase pe ultima sută de metri îngrijirea părului sau a mâinilor, aşa că s-au grăbit să se aşeze pe scaunul de la coafor şi să se lase răsfăţate de stilişti şi manichiuriste.

Foto: Realitatea TV
Foto: Realitatea TV

Doamnele, domnişoarele, dar şi domnii au luat cu asalt saloanele de înfrumuseţare. Cei care nu au venit de Crăciun, se înghesuie înainte de Revelion pentru ca noul an să îi prindă aranjaţi şi în ton cu moda.

In 2008 s-au purtat culorile naturale, coafurile asimetrice şi de efect. În această perioadă nu vă puteţi apropia de salonele de înfrumuseţare fără programare făcută din timp.

 

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro