Advertising
Advertising
Robert Negoiță propune un Guvern de Uniune Națională

Robert Negoiță propune un Guvern de Uniune Națională
Scris deRealitatea.NET
Publicat4 dec. 2014, 20:43
Actualizat4 dec. 2014, 20:57
Vicepreședintele PSD, Robert Negoiță, a propus, în cadrul unei postări pe pagina personală de Facebook, ideea formării unui Guvern de Uniune Națională, prin cooptarea în noul cabinet a celor din PNL și PMP, fapt ce ar asigura, în viziunea primarului sectorului 3, "garanția unui act guvernamental echilibrat, cu largă susținere în Parlament".
Citește și
- 23:39Elena Lasconi, despre scenariul alegerilor anticipate: ”AUR ar lua 70-80% din voturi”
- 22:35Domnic Fritz, după ce președintele a somat partidele să negocieze pentru un guvern minoritar:”Sunt în contact cu Ilie Bolojan şi Kelemen Hunor”
- 21:06PNL Ialomița s-a „reformat” cu oameni racolați de la alte partide. Cine este noul șef al liberalilor ialomițeni?
- 21:02Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























