Advertising
Advertising
Robert Negoiță propune un Guvern de Uniune Națională

Robert Negoiță propune un Guvern de Uniune Națională
Scris deRealitatea.NET
Publicat4 dec. 2014, 20:43
Actualizat4 dec. 2014, 20:57
Vicepreședintele PSD, Robert Negoiță, a propus, în cadrul unei postări pe pagina personală de Facebook, ideea formării unui Guvern de Uniune Națională, prin cooptarea în noul cabinet a celor din PNL și PMP, fapt ce ar asigura, în viziunea primarului sectorului 3, "garanția unui act guvernamental echilibrat, cu largă susținere în Parlament".
Citește și
- 22:39Marius Tucă demască toate aranjamentele: „Nimeni nu-l mai vrea pe Bolojan la guvern, nici măcar o zi!”
- 22:09Adrian Veștea cere votul de învestitură în Parlament: „Orice secundă fără guvern înseamnă dezastru pentru țară”
- 20:55Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 19:49George Simion: „Așteptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























