Ultimele Stiri· 1 min citire

Robbie Williams va cânta cu Take That, dar nu în concerte

Robbie Williams va cânta cu Take That, dar nu în concerte

Robbie Williams va cânta cu Take That, dar nu în concerte

Publicat5 oct. 2009, 11:42
Actualizat6 oct. 2009, 00:50
SursăCentral European News

Robbie Williams, care tocmai şi-a lansat noul single Bodies, a confirmat că face parte din nou din trupa Take That, dar spune că nu va concerta cu ei într-un turneu.

Robbie – despre care se spune că a înregistrat câteva melodii noi împreună cu foştii colegi de la Take That -  a afirmat într-un interviu că întotdeauna şi-a dorit să cânte din nou cu colegii din trupa de care s-a despărţit în 1995.

"Am vrut să mă întorc în formaţie imediat după ce am plecat," a spus el într-un interviu pentru revista austriacă First. "Mi-ar plăcea la nebunie să contribui la revenirea lor."

Dar Robbie Wiliams a spus că nu va participa la un turneu de promovare împreună cu Take That.

"Nu îmi pot imagina să plec în turneu în viitorul apropiat. M-am lovit de dificultăţi de prea multe ori, iar acum ştiu că mă depăşeşte un turneu," a spus el.

Robbie – care a refuzat să organizeze un turneu mondial pentru a-şi promova noul său album Reality Killed the Video Star – a mai spus: "Întotdeauna mă simţeam minunat când începeam să promovez un nou album, dar apoi nu mai rezistam.

"Mă simţeam chiar mai rău când mergeam în turnee. Aveam o cădere nervoasă şi mă internam în centre de recuperare."

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Ultimele Stiri