Advertising
Advertising
Reacție dură a Rusiei după ce SUA au trimis două avioane F-22 în România

Reacție dură a Rusiei după ce SUA au trimis două avioane F-22 în România
Scris deRealitatea.NET
Publicat26 apr. 2016, 15:36
Actualizat27 apr. 2016, 18:23
Alianţa Nord-Atlantică tratează Rusia ca fiind o "ameninţare" şi construieşte o "nouă linie de confruntare" în zona Mării Negre, acuză Administraţia de la Kremlin, în contextul în care NATO a trimis două avioane F-22 Raptor, invizibile pe radar, la baza de la Mihail Kogălniceanu, scrie Mediafax.
Citește și
- 23:33Incident într-un parc de distracții: un adolescent de 13 ani a murit după ce a fost proiectat dintr-un carusel aflat în mișcare
- 22:32Mark Rutte, întâlnire cu Donald Trump, la Casa Albă. Șeful NATO încearcă să atenueze tensiunile înainte de summitul de la Ankara
- 22:30Doi români din Marea Britanie au recunoscut că au ucis doi bărbați. Își sedau victimele pentru a le jefui
- 20:07Destin frânt prea devreme: doi tineri căsătoriți au murit la câteva zile distanță, la doar o lună după nuntă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























