Advertising
Advertising
Primele imagini din RTS-ul R.U.S.E.
29 mar. 2009, 13:48
Actualizat: 29 mar. 2009, 13:53
Primele imagini din RTS-ul R.U.S.E.
Sursă: REALITATEA.NET
Ubisoft a anunţat că lucrează la un nou joc de strategie care urmează să fie lansat în primul trimestru al anului fiscal 2009-2010.
Jocul R.U.S.E. este produs de către echipa Eugen Systems, creatorii RTS-ului Act of War: Direct Action.
„Jucătorii vor avea parte de un gameplay intens pentru că vor avea posibilitatea să joace de la nivelul soldaţilor, dar vor putea beneficia şi de o perspectivă asupra câmpului de bătălie din satelit.
R.U.S.E. va beneficia de un AI superior care va asigura o mişcare complexă a unităţilor”, au declarat producătorii jocului R.U.S.E.
Jocul se va lansa în versiunile pentru PC, Xbox 360, PLAYSTATION 3.
Citește și:
- 07:54 - Accident grav pe DN1 în Bihor: o femeie a murit, iar trei persoane au fost rănite după ce un TIR a intrat pe contrasens
- 14:33 - Remediul natural folosit de generații pentru calmarea durerilor articulare. Cum se folosește pentru a da rezultate
- 13:40 - Metode naturale pentru a scăpa de pistrui și petele cauzate de soare. Remedii la îndemâna oricui
- 12:26 - Descoperire neașteptată după scăderea nivelului Lacului Herăstrău. Ce au găsit muncitorii pe fundul apei
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














