Advertising
Advertising
Prima temperatură negativă a toamnei, în România. Diferenţă de 34 de grade faţă de săptămâna trecută

Prima temperatură negativă a toamnei, în România. Diferenţă de 34 de grade faţă de săptămâna trecută
Scris de Realitatea.NET Publicat: 10 sept. 2015, 09:27
Zi foarte rece în centrul ţării. La Miercurea Ciuc s-a înregistrat prima temperatură negativă din acestă toamnă: -1 grad Celsius şi s-a aşezat bruma. Diferenţa faţă de începutul lunii septembrie este foarte mare. Cu 34 de grade Celsius a scăzut temperatura în Harghita în doar o săptămână.
Citește și
- 11:17Bucureștiul intră sub Cod portocaliu de caniculă. ANM anunță temperaturi aproape de 40 de grade
- 10:07Cod roșu de caniculă în România. Zonele unde temperaturile pot ajunge la 40 de grade - HARTA
- 08:17România intră într-o lună de foc. Prognoza ANM arată ce ne așteaptă până la final de iulie
- 14:07Pericolul care poate ucide un copil în doar 20 de minute. Greșeala pe care mulți părinți o fac vara
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News
























