Advertising
Advertising
Guvernul a adoptat ordonanța privind migrația aleșilor locali. Ponta: "Trebuie să facem dreptate!"

Guvernul a adoptat ordonanța privind migrația aleșilor locali. Ponta: "Trebuie să facem dreptate!"
Scris deRealitatea.NET
Publicat28 aug. 2014, 12:22
Actualizat28 aug. 2014, 14:33
OUG care permite migraţia aleşilor locali pentru 45 de zile fără ca aceştia să-şi piardă mandatul a fost adoptată, joi, de Guvern.
Citește și
- 23:21Gheorghe Piperea: „Guvernul Veștea pică. Era un deznodământ previzibil”. Europarlamentarul vorbește despre o posibilă criză politică majoră
- 23:19Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
- 22:52Ilie Bolojan acuză folosirea abuzivă a numelui PNL în structura noului Executiv: „Partidul Național Liberal nu susține acest guvern”
- 22:39Marius Tucă demască toate aranjamentele: „Nimeni nu-l mai vrea pe Bolojan la guvern, nici măcar o zi!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























