Advertising
Advertising
Pacientă uitată la morgă timp de trei zile. Gafă de necrezut a unui spital din Galaţi

Pacientă uitată la morgă timp de trei zile. Gafă de necrezut a unui spital din Galaţi
Scris de Realitatea.NET Publicat: 14 apr. 2015, 21:14
Caz şocant la Spitalul Judeţean Galaţi. Mai mulţi membri ai unei familii s-au dus să-şi viziteze o rudă, dar au aflat cu stupoare că femeia era moartă de trei zile. Cadrele medicale au "uitat" să anunţe decesul, deşi, conform legii, ar fi trebuit să informeze familia în 24 de ore. Conducerea spitalului a anunţat că a demarat o anchetă în acest caz.
Citește și
- 19:00Putin acuză că Occidentul se pregătește de război cu Rusia: „Răspunsul va fi unul nuclear!”
- 18:48Rabla 2026: Schimbări majore și reguli noi pentru persoanele fizice
- 18:32Culisele „Pactului” propus de PNL, deconspirate de Miron Mitrea: „Se bazează pe voturi de la cei care nu se înțeleg. Vor doar să împartă sute de milioane de euro”
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























