Ultimele Stiri· 1 min citire

OMV Petrom introduce un nou sistem în staţiile de carburanţi

OMV Petrom introduce un nou sistem în staţiile de carburanţi

Publicat1 iul. 2014, 02:36
SursăZiarul de Iaşi

 "Este o premiera în România, însa acest model este validat international. Avem în vedere deschiderea, în cadrul benzinariilor, de restaurante, farmacii, service-uri auto sau ghisee de unde pot fi achizitionate polite de asigurare. Acestea vor functiona în spatii închiriate catre parteneri OMV Petrom. Credem ca exista o tendinta de crestere a ponderii serviciilor auxiliare în benzinarii. Aceasta raspunde nevoilor clientului modern, foarte (...) Citește mai departe...

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Ultimele Stiri