Advertising
Advertising
O maşină a luat foc în trafic, în Capitală

O maşină a luat foc în trafic, în Capitală
Scris deRealitatea.NET
Publicat17 dec. 2015, 20:22
Actualizat17 dec. 2015, 20:23
Portbagajul unui autoturism a luat foc în mers, pe Splaiul Independenţei, în apropiere de Centrul vechi, pompierii intervenind şi stingând focul fără a fi persoane puse în pericol.
Citește și
- 09:55Cutremur în România, vineri, 26 iunie. Ce magnitudine a avut seismul și unde s-a produs
- 07:20Atacuri rusești cu drone lângă granița României. Elicopter Puma ridicat de la sol: s-a emis RO-ALERT
- 23:15Accident terifiant în Bacău. O femeie a fost găsită încarcerată și inconștientă după impactul dintre două mașini
- 21:53Sfârșit tragic pentru un copil de 12 ani din Cluj. A murit după ce a căzut o cruce peste el într-un cimitir
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























