Advertising
Advertising
Municipiul Bacău, realimentat cu apă potabilă după trei zile

Municipiul Bacău, realimentat cu apă potabilă după trei zile
Scris de Realitatea.NET Publicat: 20 ian. 2015, 13:14
Cei peste 180.000 de locuitori ai Bacăului beneficiază din nou, de marţi, de apă potabilă la robinete, după ce, de sâmbătă, furnizarea apei a fost oprită din cauza unei avarii la conducta care alimentează oraşul, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Citește și
- 16:26Avertisment de la medici: Insolația poate fi fatală. Ce măsuri de urgență trebuie să iei pe caniculă
- 16:08Decizie de ultimă oră: 200 de milioane de euro din PNRR merg la privat
- 23:28Discuții aprinse în culise. Mesajul dur primit de Benjamin Netanyahu de la Donald Trump
- 23:02Mohammad Murad, lecție de management pentru partidele politice: „În AUR sunt peste 40 de oameni din business. În USR și PNL sunt doar 5-6”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























