Advertising
Advertising
"Magicianul" de la Steaua a semnat cu echipa antrenată de Piţurcă în Arabia Saudită

"Magicianul" de la Steaua a semnat cu echipa antrenată de Piţurcă în Arabia Saudită
Scris de Realitatea.NET Publicat: 3 ian. 2015, 23:01
Fotbalistul echipei Steaua, Lucian Sânmărtean, a semnat un contract cu gruparea antrenată de Victor Piţurcă, Al Ittihad, înţelegerea fiind valabilă din vară, a declarat impresarul Anamaria Prodan, informează dolce-sport.ro.
Citește și
- 23:36Adrian Veștea, primele declarații după „vizita” din Parlament: „Am conștiința curată, mi-am făcut datoria!
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
- 22:33Kelemen Hunor anunță BOICOTUL UDMR la votul Guvernului Veștea: „Astăzi se termină o epocă. Felicitări, George Simion, ai dat șah și mat!”
- 22:21George Simion a acuzat „35 de ani de trădare” și a BOICOTAT ședința de învestitură a lui Veștea. Deputații AUR au părăsit sala în masă!
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























