Advertising
Advertising
Legea antifumat, "îmblânzită". Senatorii au votat amendamentele aduse acestei legi

Legea antifumat, "îmblânzită". Senatorii au votat amendamentele aduse acestei legi
Scris deRealitatea.NET
Publicat7 iun. 2016, 17:14
Actualizat7 iun. 2016, 19:49
Fumătorii ar putea în curând să-şi aprindă o ţigară şi în spaţii închise. Senatorii au votat marţi, 7 iunie, modificările aduse Legii antifumat, informează Realitatea TV.
Citește și
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
- 16:34Tensiuni maxime la audieri: Romeo Lungu (PSD) reclamă haos la numărarea voturilor din comisie și negocieri intense în culise
- 16:24Evaziune la firmele de livrări: Anchetă penală pentru un prejudiciu de 23 de milioane de lei
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























