Advertising
Advertising
Kylie Minogue e tot mai aproape de altar
15 iun. 2009, 03:49
Actualizat: 15 iun. 2009, 05:38

Kylie Minogue e tot mai aproape de altar
Sursă: Realitatea TV
Câtăreaţa Kylie Minogue este tot mai aproape de altar. Ea a anunţat că îşi doreşte o nuntă tradiţională cu iubitul său, modelul spaniol Andres Valencoso.
Kylie şi Andres, care formează un cuplu din luna noiembrie a anului trecut, nu şi-au anunţat oficial logodna, dar apropiaţii spun că pregătirile sunt deja în toi pentru ziua nunţii.
Persoane din anturajul vedetei spun că australianca este în căutarea unor ţinute pentru ziua cea mare. Ceremonia ar trebui să aibă loc în Spania la Parador de Cardona, un castel din secolul IX de pe Costa Brava. Dar confirmarea se lasă aşteptată.
Citește și:
- 07:54 - Accident grav pe DN1 în Bihor: o femeie a murit, iar trei persoane au fost rănite după ce un TIR a intrat pe contrasens
- 14:33 - Remediul natural folosit de generații pentru calmarea durerilor articulare. Cum se folosește pentru a da rezultate
- 13:40 - Metode naturale pentru a scăpa de pistrui și petele cauzate de soare. Remedii la îndemâna oricui
- 12:26 - Descoperire neașteptată după scăderea nivelului Lacului Herăstrău. Ce au găsit muncitorii pe fundul apei
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























