Advertising
Advertising
Iohannis, așteptat duminică la slujba de Înviere la Sibiu

Iohannis, așteptat duminică la slujba de Înviere la Sibiu
Scris deRealitatea.NET
Publicat3 apr. 2015, 21:45
Actualizat3 apr. 2015, 21:49
Șeful statului, Klaus Iohannis, care sărbătorește, duminică, Paștele, este așteptat la slujba de Înviere care va fi oficiată la Biserica Româno-Catolică "Sfânta Treime", din Sibiu, unde merge în fiecare an de Paște și unde s-a aflat și de Crăciun, imediat după ce a fost validat în funcția de președinte, potrivit HotNews.ro.
Citește și
- 21:00Tensiuni fără precedent pentru Guvernul Veștea. Toți liderii politici, în Parlament pentru votul final
- 20:55Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 18:17Situație penibilă pentru Bolojan. Scaune goale când a vorbit
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























