Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Într-o benzinărie din Arad, un turist a fost tâlhărit de doi tineri

Scandal într-o benzinarie din Arad. Doi jucători de alba-neagra au smuls din mâna unei turiste un portofel în care se aflau aproape 600 de euro sute de euro. Victima i-a recunoscut pe cei doi care au tâlhărit-o după fotografiile arătate de poliţişti. În câteva minute, unul dintre hoţi a fost prins, iar banii recuperaţi.

Foto: RTV
Foto: RTV

Un autocar care mergea spre Valencia a oprit, într-o benzinarie din Arad. Chiar dacă turiştii au fost instruiţi să nu joace alba-neagra, unul dintre călători, o femeie, a acceptat să intre în jocul propus de doi tineri.

Poliţiştii au reuşit să recupereze portofelul cu bani, după ce victima i-a recunoscut pe tineri după pozele din albumul foto cu infractori. Cei doi tineri sunt cercetaţi pentru tâlhărie.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro