SPORT »
FOTBAL INTERN »
Gigi Becali îl atacă pe Adrian Ilie: Nu o să îl iert niciodată pe acest nenorocit!
07 iul 2009, 10:59 |
Actualizat Marţi, 07 Iulie 2009 11:08
REALITATEA.NET
Patronul Stelei, Gigi Becali, l-a atacat dur pe Adrian Ilie. Becali îl acuză pe fostul manager din Ghencea că a încercat să îl ducă pe Tiago Gomes la Dinamo, informează gsp.ro.
"Am auzit că Adrian Ilie vrea să-l ducă pe Tiago la Dinamo. E adevărată informaţia. E incredibil ce a început să facă acest nenorocit! Îşi bate joc de jucătorii care vor să evolueze la Steaua şi el îi obligă să meargă în altă parte, ca să apuce şi el un ciubuc. Încearcă să îmi facă mie rău, dar eu nu o să-l iert niciodată pe acest nenorocit. Tiago vrea la Steaua, a discutat şi Bergodi cu el, dar i-a zis că nu poate să vorbească nimic acum", a declarat Becali pentru gsp.ro.
Gigi Becali anunţase că Steaua s-a înţeles cu Tiago Gomes pentru un contract valabil pe patru sezoane, însă până la urmă portughezul nu a mai semnat.
Daca ti-a placut articolul, urmareste REALITATEA.NET pe FACEBOOK!

Lovitură pentru furnizorii de gaz: Statul poate fixa preţurile şi după liberalizare
1 EUR= 4.3533 RON 






Gheorghe Hagi si-a sarbatorit ziua in direct la...
Gheorghe Hagi, de ziua lui la Realitatea TV
Alpinistul Coco Galescu
Simona Amânar
Victoria Blohina l-a atacat pe Piţurcă la...
Coş uluitor marcat de LeBron James









Feedback

