Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Gheorghe Mateuţ: Nu au existat argumente plauzibile pentru reţinerea lui Gigi Becali

"Gigi Becali va fi eliberat pentru că în cererea noastră au fost întocmite toate condiţiile şi de aceea s-a dat acest verdict. În esenţă am adus argumente concrete care au arătat că nu există motive plauzibile pentru o astfel de reţinere", a afirmat avocatul Gheorghe Mateuţ.

Foto: antisportive.ro
Foto: antisportive.ro

Gigi Becali va fi eliberat sub control judiciar. Instanţa Tribunalului Bucureşti a admis, vineri, recursul faţă de decizia Judecătoriei sectorului 1 de respingere a cererii.

Becali le-a spus, vineri, judecătorilor, la începutul procesului de la Tribunalul Bucureşti, că vrea să fie eliberat neapărat, pentru a-şi petrece Paştele cu familia.

Citeşte aici Gigi Becali va fi eliberat

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro